facebook


Poniżej tabela Marathon Ligi Mistrzów Koziołka Wiosna 2019 rocznika 2010. W pierwszej rundzie zespoły zagrają między sobą systemem ligowym plus jeden mecz dodatkowy między sąsiadującymi drużynami, co razem daje 12 spotkań. W drugiej rundzie zespoły z pierwszych sześciu miejsc zagrają w Lidze Mistrzów, a kolejne w Lidze Europy. Razem drużyny rozegrają 24 mecze.


Liga Mistrzów

Lp. Zespół Punkty
1 KS Koziołek Poznań Czarny 9
2 AP Błękitni Owińska Niebieska 9
3 AP Błękitni Owińska Biała 6
4 Mały Piłkarz AKF 3
5 FA Leszno Biała 0
6 FA Leszno Niebieska 0


Liga Europy

Lp. Zespół Punkty
1 UKS Śrem 9
2 UKS 2007 Lusowo 7
3 SKS Unia Swarzędz 4
4 KS Koziołek Poznań Żółty 4
5 KS Cytadela 38 Poznań 1
6 LZS Piast Kobylnica 0


Runda Zasadnicza

Lp. Zespół Punkty
1 KS Koziołek Poznań Czarny 34
2 AP Błękitni Owińska Biała 30
3 AP Błękitni Owińska Niebieska 23
4 Mały Piłkarz AKF 22
5 FA Leszno Biała 21
6 FA Leszno Niebieska 19
7 UKS Śrem 16
8 UKS 2007 Lusowo 13
9 SKS Unia Swarzędz 12
10 KS Koziołek Poznań Żółty 10
11 LZS Piast Kobylnica 5
12 KS Cytadela 38 Poznań 2






30 marca 2019
Runda Zasadnicza Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 SKS Unia Swarzędz 2:1 Mały Piłkarz AKF
08:18 UKS Śrem 4:1 KS Cytadela 38 Poznań
08:36 LZS Piast Kobylnica 1:3 UKS 2007 Lusowo
08:54 KS Koziołek Poznań Żółty 1:6 FA Leszno Niebieska
09:12 Mały Piłkarz AKF 3:2 AP Błękitni Owińska Niebieska
09:30 KS Koziołek Poznań Czarny 2:0 AP Błękitni Owińska Biała
09:48 FA Leszno Biała 8:0 UKS 2007 Lusowo
10:06 LZS Piast Kobylnica 1:4 Mały Piłkarz AKF
10:24 UKS Śrem 3:1 SKS Unia Swarzędz


Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 FA Leszno Biała 3:0 KS Koziołek Poznań Żółty
08:18 FA Leszno Niebieska 2:2 KS Koziołek Poznań Czarny
08:36 AP Błękitni Owińska Biała 3:0 AP Błękitni Owińska Niebieska
08:54 KS Cytadela 38 Poznań 0:8 FA Leszno Biała
09:12 UKS 2007 Lusowo 2:5 UKS Śrem
09:30 SKS Unia Swarzędz 6:0 LZS Piast Kobylnica
09:48 FA Leszno Niebieska 3:2 KS Cytadela 38 Poznań
10:06 AP Błękitni Owińska Niebieska 0:5 KS Koziołek Poznań Czarny
10:24 AP Błękitni Owińska Biała 2:1 KS Koziołek Poznań Żółty




6 kwietnia 2019
Runda Zasadnicza Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 Mały Piłkarz AKF 0:2 KS Koziołek Poznań Czarny
08:18 KS Koziołek Poznań Żółty 0:9 AP Błękitni Owińska Niebieska
08:36 KS Cytadela 38 Poznań 1:4 AP Błękitni Owińska Biała
08:54 UKS Śrem 3:2 Mały Piłkarz AKF
09:12 FA Leszno Niebieska 5:1 SKS Unia Swarzędz
09:30 FA Leszno Biała 4:0 LZS Piast Kobylnica
09:48 Mały Piłkarz AKF 8:0 KS Koziołek Poznań Żółty
10:06 KS Cytadela 38 Poznań 0:2 KS Koziołek Poznań Czarny
10:24 UKS 2007 Lusowo 0:1 AP Błękitni Owińska Niebieska


Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 UKS 2007 Lusowo 0:4 FA Leszno Niebieska
08:18 SKS Unia Swarzędz 0:6 FA Leszno Biała
08:36 LZS Piast Kobylnica 2:1 UKS Śrem
08:54 AP Błękitni Owińska Biała 0:3 UKS 2007 Lusowo
09:12 KS Koziołek Poznań Czarny 6:1 KS Koziołek Poznań Żółty
09:30 AP Błękitni Owińska Niebieska 2:2 KS Cytadela 38 Poznań
09:48 SKS Unia Swarzędz 3:4 AP Błękitni Owińska Biała
10:06 LZS Piast Kobylnica 0:6 FA Leszno Niebieska
10:24 UKS Śrem 0:6 FA Leszno Biała




13 kwietnia 2019
Runda Zasadnicza Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 FA Leszno Biała 0:1 Mały Piłkarz AKF
08:18 FA Leszno Niebieska 1:0 UKS Śrem
08:36 AP Błękitni Owińska Biała 1:0 LZS Piast Kobylnica
08:54 SKS Unia Swarzędz 0:8 KS Koziołek Poznań Czarny
09:12 Mały Piłkarz AKF 3:0 KS Cytadela 38 Poznań
09:30 UKS 2007 Lusowo 1:3 KS Koziołek Poznań Żółty
09:48 FA Leszno Biała 0:5 KS Koziołek Poznań Czarny
10:06 FA Leszno Niebieska 2:3 AP Błękitni Owińska Biała
10:24 UKS 2007 Lusowo 4:2 LZS Piast Kobylnica


Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 AP Błękitni Owińska Niebieska 6:0 SKS Unia Swarzędz
08:18 KS Koziołek Poznań Czarny 6:1 UKS 2007 Lusowo
08:36 KS Koziołek Poznań Żółty 6:0 KS Cytadela 38 Poznań
08:54 FA Leszno Biała 5:3 FA Leszno Niebieska
09:12 UKS Śrem 0:4 AP Błękitni Owińska Biała
09:30 LZS Piast Kobylnica 1:4 AP Błękitni Owińska Niebieska
09:48 UKS Śrem 0:3 Mały Piłkarz AKF
10:06 AP Błękitni Owińska Niebieska 8:0 SKS Unia Swarzędz
10:24 KS Cytadela 38 Poznań 0:6 KS Koziołek Poznań Żółty




11 maja 2019
Runda Zasadnicza Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 FA Leszno Niebieska 1:4 Mały Piłkarz AKF
08:18 AP Błękitni Owińska Niebieska 2:2 UKS Śrem
08:36 AP Błękitni Owińska Biała 4:0 FA Leszno Biała
08:54 Mały Piłkarz AKF 2:2 UKS 2007 Lusowo
09:12 LZS Piast Kobylnica 1:1 KS Koziołek Poznań Żółty
09:30 SKS Unia Swarzędz 3:1 KS Cytadela 38 Poznań
09:48 AP Błękitni Owińska Biała 2:1 Mały Piłkarz AKF
10:06 AP Błękitni Owińska Niebieska 9:0 FA Leszno Niebieska
10:24 KS Koziołek Poznań Czarny 2:0 FA Leszno Biała


Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 KS Koziołek Poznań Czarny 4:0 LZS Piast Kobylnica
08:18 KS Cytadela 38 Poznań 0:2 UKS 2007 Lusowo
08:36 KS Koziołek Poznań Żółty 6:0 SKS Unia Swarzędz
08:54 UKS Śrem 0:1 KS Koziołek Poznań Czarny
09:12 FA Leszno Niebieska 0:7 AP Błękitni Owińska Biała
09:30 FA Leszno Biała 0:4 AP Błękitni Owińska Niebieska
09:48 KS Koziołek Poznań Żółty 1:7 UKS Śrem
10:06 KS Cytadela 38 Poznań 0:0 LZS Piast Kobylnica
10:24 UKS 2007 Lusowo 4:2 SKS Unia Swarzędz




18 maja 2019
Runda Finałowa Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 KS Koziołek Poznań Czarny 3:0 FA Leszno Niebieska
08:18 AP Błękitni Owińska Biała 3:0 FA Leszno Biała
08:36 AP Błękitni Owińska Niebieska 3:0 Mały Piłkarz AKF
08:54 FA Leszno Biała 0:3 KS Koziołek Poznań Czarny
09:12 Mały Piłkarz AKF 3:0 FA Leszno Niebieska
09:30 AP Błękitni Owińska Niebieska 2:0 AP Błękitni Owińska Biała
09:48 KS Koziołek Poznań Czarny 3:2 Mały Piłkarz AKF
10:06 FA Leszno Biała 0:3 AP Błękitni Owińska Niebieska
10:24 FA Leszno Niebieska 0:3 AP Błękitni Owińska Biała


Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 UKS Śrem 2:0 KS Cytadela 38 Poznań
08:18 UKS 2007 Lusowo 2:0 LZS Piast Kobylnica
08:36 SKS Unia Swarzędz 3:4 KS Koziołek Poznań Żółty
08:54 LZS Piast Kobylnica 0:2 UKS Śrem
09:12 KS Koziołek Poznań Żółty 0:0 KS Cytadela 38 Poznań
09:30 SKS Unia Swarzędz 1:1 UKS 2007 Lusowo
09:48 UKS Śrem 5:0 KS Koziołek Poznań Żółty
10:06 LZS Piast Kobylnica 0:6 SKS Unia Swarzędz
10:24 KS Cytadela 38 Poznań 0:6 UKS 2007 Lusowo




25 maja 2019
Runda Finałowa Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 AP Błękitni Owińska Niebieska : Mały Piłkarz AKF
08:18 KS Koziołek Poznań Czarny : FA Leszno Niebieska
08:36 AP Błękitni Owińska Biała : FA Leszno Biała
08:54 KS Koziołek Poznań Czarny : AP Błękitni Owińska Biała
09:12 FA Leszno Niebieska : AP Błękitni Owińska Niebieska
09:30 Mały Piłkarz AKF : FA Leszno Biała
09:48 KS Koziołek Poznań Czarny : AP Błękitni Owińska Niebieska
10:06 AP Błękitni Owińska Biała : Mały Piłkarz AKF
10:24 FA Leszno Biała : FA Leszno Niebieska


Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 SKS Unia Swarzędz : UKS Śrem
08:18 KS Cytadela 38 Poznań : LZS Piast Kobylnica
08:36 UKS 2007 Lusowo : KS Koziołek Poznań Żółty
08:54 KS Cytadela 38 Poznań : SKS Unia Swarzędz
09:12 UKS Śrem : UKS 2007 Lusowo
09:30 KS Koziołek Poznań Żółty : LZS Piast Kobylnica
09:48 UKS Śrem : UKS 2007 Lusowo
10:06 SKS Unia Swarzędz : KS Koziołek Poznań Żółty
10:24 KS Cytadela 38 Poznań : LZS Piast Kobylnica




1 czerwca 2019
Runda Finałowa Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 AP Błękitni Owińska Niebieska : KS Koziołek Poznań Czarny
08:18 AP Błękitni Owińska Biała : Mały Piłkarz AKF
08:36 FA Leszno Niebieska : FA Leszno Biała
08:54 FA Leszno Biała : KS Koziołek Poznań Czarny
09:12 Mały Piłkarz AKF : FA Leszno Niebieska
09:30 AP Błękitni Owińska Niebieska : AP Błękitni Owińska Biała
09:48 KS Koziołek Poznań Czarny : Mały Piłkarz AKF
10:06 FA Leszno Biała : AP Błękitni Owińska Niebieska
10:24 FA Leszno Niebieska : AP Błękitni Owińska Biała


Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 UKS Śrem : KS Cytadela 38 Poznań
08:18 UKS 2007 Lusowo : LZS Piast Kobylnica
08:36 SKS Unia Swarzędz : KS Koziołek Poznań Żółty
08:54 LZS Piast Kobylnica : UKS Śrem
09:12 KS Koziołek Poznań Żółty : KS Cytadela 38 Poznań
09:30 SKS Unia Swarzędz : UKS 2007 Lusowo
09:48 UKS Śrem : KS Koziołek Poznań Żółty
10:06 LZS Piast Kobylnica : SKS Unia Swarzędz
10:24 KS Cytadela 38 Poznań : UKS 2007 Lusowo




8 czerwca 2019
Runda Finałowa Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 AP Błękitni Owińska Niebieska : KS Koziołek Poznań Czarny
08:18 AP Błękitni Owińska Biała : Mały Piłkarz AKF
08:36 FA Leszno Niebieska : FA Leszno Biała
08:54 KS Koziołek Poznań Czarny : AP Błękitni Owińska Biała
09:12 FA Leszno Niebieska : AP Błękitni Owińska Niebieska
09:30 Mały Piłkarz AKF : FA Leszno Biała
09:48 Zespół 1 LM : Zespół 2 LM
10:06 Zespół 3 LM : Zespół 4 LM
10:24 Zespół 5 LM : Zespół 6 LM


Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 SKS Unia Swarzędz : UKS Śrem
08:18 UKS 2007 Lusowo : KS Koziołek Poznań Żółty
08:36 KS Cytadela 38 Poznań : LZS Piast Kobylnica
08:54 UKS Śrem : UKS 2007 Lusowo
09:12 KS Cytadela 38 Poznań : SKS Unia Swarzędz
09:30 KS Koziołek Poznań Żółty : LZS Piast Kobylnica
09:48 Zespół 1 LE : Zespół 2 LE
10:06 Zespół 3 LE : Zespół 4 LE
10:24 Zespół 5 LE : Zespół 6 LE