facebook


Poniżej tabela Marathon Ligi Mistrzów Koziołka Wiosna 2019 rocznika 2008. Zespoły zagraj± między sob± cztery razy systemem ligowym plus po każdej rundzie jeden mecz dodatkowy między s±siaduj±cymi drużynami, co razem daje 24 spotkania.


Tabela

Lp. Zespół Punkty
1 AP Błękitni Owińska 27
2 UKS 2007 Lusowo 27
3 Mały Piłkarz AKF 25
4 SKS Unia Swarzędz 24
5 UKS ¦rem 21
6 KS Koziołek Poznań 8




30 marca 2019

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 KS Koziołek Poznań 2:2 SKS Unia Swarzędz
08:18 AP Błękitni Owińska 1:3 Mały Piłkarz AKF
08:36 UKS 2007 Lusowo 0:2 UKS ¦rem
08:54 AP Błękitni Owińska 0:1 SKS Unia Swarzędz
09:12 KS Koziołek Poznań 0:3 UKS 2007 Lusowo
09:30 Mały Piłkarz AKF 2:3 UKS ¦rem
09:48 SKS Unia Swarzędz 4:1 UKS 2007 Lusowo
10:06 AP Błękitni Owińska 1:4 UKS ¦rem
10:24 Mały Piłkarz AKF 2:1 KS Koziołek Poznań




6 kwietnia 2019

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 SKS Unia Swarzędz 5:0 Mały Piłkarz AKF
08:18 UKS ¦rem 4:0 KS Koziołek Poznań
08:36 AP Błękitni Owińska 3:1 UKS 2007 Lusowo
08:54 UKS ¦rem 1:0 SKS Unia Swarzędz
09:12 UKS 2007 Lusowo 2:5 Mały Piłkarz AKF
09:30 AP Błękitni Owińska 1:3 KS Koziołek Poznań
09:48 UKS ¦rem 3:2 SKS Unia Swarzędz
10:06 Mały Piłkarz AKF 3:2 UKS 2007 Lusowo
10:24 KS Koziołek Poznań 0:2 AP Błękitni Owińska




13 kwietnia 2019

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 KS Koziołek Poznań 1:1 SKS Unia Swarzędz
08:18 AP Błękitni Owińska 4:1 Mały Piłkarz AKF
08:36 UKS 2007 Lusowo 3:1 UKS ¦rem
08:54 AP Błękitni Owińska 2:1 SKS Unia Swarzędz
09:12 KS Koziołek Poznań 1:4 UKS 2007 Lusowo
09:30 Mały Piłkarz AKF 1:7 UKS ¦rem
09:48 SKS Unia Swarzędz 2:3 UKS 2007 Lusowo
10:06 AP Błękitni Owińska 1:0 UKS ¦rem
10:24 Mały Piłkarz AKF 2:1 KS Koziołek Poznań




11 maja 2019

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 SKS Unia Swarzędz 2:2 Mały Piłkarz AKF
08:18 UKS ¦rem 0:1 KS Koziołek Poznań
08:36 AP Błękitni Owińska 1:2 UKS 2007 Lusowo
08:54 UKS ¦rem 1:5 SKS Unia Swarzędz
09:12 AP Błękitni Owińska 4:1 KS Koziołek Poznań
09:30 UKS 2007 Lusowo 3:2 Mały Piłkarz AKF
09:48 UKS ¦rem 4:5 AP Błękitni Owińska
10:06 Mały Piłkarz AKF 1:5 UKS 2007 Lusowo
10:24 SKS Unia Swarzędz 3:1 KS Koziołek Poznań




18 maja 2019

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 KS Koziołek Poznań 0:2 SKS Unia Swarzędz
08:18 AP Błękitni Owińska 0:3 Mały Piłkarz AKF
08:36 UKS 2007 Lusowo 2:1 UKS ¦rem
08:54 AP Błękitni Owińska 4:2 SKS Unia Swarzędz
09:12 KS Koziołek Poznań 1:3 UKS 2007 Lusowo
09:30 Mały Piłkarz AKF 2:1 UKS ¦rem
09:48 SKS Unia Swarzędz 4:1 UKS 2007 Lusowo
10:06 AP Błękitni Owińska 7:1 UKS ¦rem
10:24 Mały Piłkarz AKF 2:0 KS Koziołek Poznań




25 maja 2019

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 SKS Unia Swarzędz : Mały Piłkarz AKF
08:18 UKS ¦rem : KS Koziołek Poznań
08:36 AP Błękitni Owińska : UKS 2007 Lusowo
08:54 UKS ¦rem : SKS Unia Swarzędz
09:12 UKS 2007 Lusowo : Mały Piłkarz AKF
09:30 AP Błękitni Owińska : KS Koziołek Poznań
09:48 Mały Piłkarz AKF : SKS Unia Swarzędz
10:06 AP Błękitni Owińska : UKS 2007 Lusowo
10:24 UKS ¦rem : KS Koziołek Poznań




1 czerwca 2019

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 AP Błękitni Owińska : Mały Piłkarz AKF
08:18 KS Koziołek Poznań : SKS Unia Swarzędz
08:36 UKS 2007 Lusowo : UKS ¦rem
08:54 AP Błękitni Owińska : SKS Unia Swarzędz
09:12 Mały Piłkarz AKF : UKS ¦rem
09:30 KS Koziołek Poznań : UKS 2007 Lusowo
09:48 AP Błękitni Owińska : UKS ¦rem
10:06 Mały Piłkarz AKF : KS Koziołek Poznań
10:24 SKS Unia Swarzędz : UKS 2007 Lusowo




8 czerwca 2019

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 SKS Unia Swarzędz : Mały Piłkarz AKF
08:18 UKS ¦rem : KS Koziołek Poznań
08:36 AP Błękitni Owińska : UKS 2007 Lusowo
08:54 UKS ¦rem : SKS Unia Swarzędz
09:12 UKS 2007 Lusowo : Mały Piłkarz AKF
09:30 AP Błękitni Owińska : KS Koziołek Poznań
09:48 Zespół 1 : Zespół 2
10:06 Zespół 3 : Zespół 4
10:24 Zespół 5 : Zespół 6